Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Trwa nabór na warsztaty dla bezrobotnych w Żorach

Facebook Twitter

Do końca maja bezrobotni w Żorach mogą zgłaszać się na warsztaty organizowane przez Centrum Integracji Społecznej. To oferta dla osób, które chcą zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie, a przy tym lubią robótki ręczne i prace porządkowe.

Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych uczestnicy warsztatów nauczą się tworzenia oryginalnych, niepowtarzalnych pamiątek, prezentów oraz różnych kompozycji, okolicznościowych kartek i zaproszeń. Poznają też tajniki szycia na maszynie, posługiwania się szydełkiem i drutami oraz kompleksowo zaznajomią się z prowadzeniem prac porządkowych oraz remontowych. Ma im to pomóc w znalezieniu zatrudnienia.

Centrum Integracji Społecznej zapewnia uczestnikom zajęć: pracę w formie zatrudnienia socjalnego, świadczenie pieniężne, ciepły posiłek, badania w zakresie medycyny pracy, szkolenie BHP i p. poż., odzież roboczą oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Rekrutacja na warsztaty trwa do 31 maja 2019 r. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z biurem CIS, znajdującym się w siedzibie Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych na os. Sikorskiego 52, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00, telefonicznie pod numerem 32 43 55 111 lub mailowo pod adresem cis@cop.zory.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj