Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trwają zapisy do biegu. Kto pobiegnie po „Istebniański Bruclik”?

Facebook Twitter

To najstarsza impreza biegowa. W Istebnej trwają zapisy do 47. Biegu o Istebniański Bruclik. Zapisy są online i trwają do 9 lutego a w zawodach pobiec mogą całe rodziny.

fot. Mariusz Jaszczurowski

W tym roku jest to dwudniowe wydarzenie. W sobotę 12 lutego – Zimowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży (rocznik 2006 i młodsi) niedziela 13 luty – Biegi dla młodzieży i dorosłych (rocznik 2005 i starsi)

– mówi Aneta Legierska z promocji Istebnej:

Aneta Legierska: Zachęcamy do zapisów na tegoroczny 47. Bieg o Istebniański Bruclik. Zapisy odbywają się na stronie internetowej, będziemy konkurować m.in. o ten słynny tytułowy bruclik, czyli element stroju męskiego, góralskiego, czerwona kamizelka pięknie zdobiona- to w biegu głównym na 15 kilometrów, a panie w biegu głównym na 5 kilometrów będą rywalizować o kabotek, oprócz tego zapewniamy dobrą zabawę, coś ciepłego, rywalizację sportową i klimat, który zawsze panuje w Kubalonce w Istebnej podczas tych biegów.

Biegi odbędą się na trasach Kubalonki. Dzieci i młodzież biec będzie na dystansie od 200 metrów do 2,5 kilometra. Trasa dorosłych to od 5 do 15 kilometrów.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022