Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trwają zapisy na Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka w Żorach

Facebook Twitter

Po raz dziesiąty zagrają by uczcić pamięć Darka Budnioka. Co roku najzdolniejsi młodzi piłkarze z regionu przyjeżdżają do Żor, by wziąć udział w piłkarskim turnieju. Celem jest uczczenie pamięci Darka Budnioka - pasjonata futbolu i wychowawcy dzieci i młodzieży, związanego z klubem KS Żory.

fot.zory.pl

X Turniej Piłki Nożnej im. Darka Budnioka odbędzie się od 19-22 sierpnia. Będzie rozgrywany na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy SP 13, Stadionie MOSiR Żory oraz boisku Polaris Żory.

Turniej imienia Darka Budnioka jest wyrazem szacunku wobec człowieka, który zarażał innych miłością do sportu, a w szczególności do piłki nożnej

– podkreślają organizatorzy.

W tym roku turniej rozgrywany będzie w aż ośmiu kategoriach wiekowych w formule jedno lub dwudniowej, w zależności od liczby zgłoszonych drużyn.

Zgłoszenie drużyn trwają do 24 lipca mailowo pod adresem: mietekjakubowski70@gmail.com lub telefonicznie pod nr 502 027 169.

Głównym organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Kleszczów, wspierany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach, Szkołę Podstawową nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach i Międzyosiedlowy Klub Sportowy Polaris Żory.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj