Paweł Trześniewski ósmym juniorem w kraju

Ósme miejsce w kraju dla Pawła Trześniewskiego. Żużlowiec ROW-u Rybnik wystartował wczoraj (07.09.) w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na torze w Częstochowie zaprezentował się bardzo dobrze.

Paweł Trześniewski

W czterech wyścigach zgromadził łącznie 8 punktów i zajął miejsce w środku stawki najlepszych młodzieżowców w Polsce. Dla niego dobry rezultat, podkreślmy, że 17-letni żużlowiec z Rybnika był jednym z najmłodszych w stawce zawodników walczących o tytuł. Młodzieżowym mistrzem Polski został Mateusz Świdnicki, który w dodatkowym biegu o złoty medal pokonał Jakuba Miśkowiaka – obaj są zawodnikami Włókniarza Częstochowa – i Wiktora Lamparta z Motoru Lublin.