Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trzy dni pełne zabawy i atrakcji w Galerii Wiślanka [materiał partnera]

Facebook Twitter

Na tę chwilę czekali wszyscy mieszkańcy Żor. Już 22 października o godzinie 13 odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego w mieście nowoczesnego centrum handlowego – Galerii Wiślanka. Z tej okazji wszyscy goście będą mogli skorzystać z licznych promocji i rabatów w sklepach, a także czeka ich moc bezpiecznej rozrywki i wyjątkowych atrakcji. Wspólna zabawa potrwa bowiem aż trzy dni! Na scenie pojawią się znane gwiazdy, m.in. prezenter Krzysztof Ibisz i niezwykle popularny youtuber Naruciak. Punktem kulminacyjnym będzie widowisko, jakiego w Żorach jeszcze nie było – 3D Mapping Show z pokazem laserów i ognia.

Galeria Wiślanka powita swoich pierwszych gości 22 października. Od tego dnia mieszkańcy Żor będą mogli zrobić zakupy w salonach ulubionych marek, z których wiele do tej pory było niedostępnych w mieście. Do swojej dyspozycji otrzymają łącznie 80 sklepów i punktów usługowych. Z kolei w wolnym czasie będą mogli obejrzeć film z przyjaciółmi w wielosalowym kinie Helios lub spotkać się w rodzinnym gronie w jednym z licznych lokali gastronomicznych. Inwestycja wpłynie też pozytywnie na lokalną gospodarkę, ponieważ w Galerii Wiślanka znajdzie zatrudnienie ponad 500 osób.

Z okazji otwarcia centrum handlowe przygotowało aż trzy dni pełne niespodzianek, konkursów z nagrodami, akcji zakupowych i wydarzeń artystycznych, które wszyscy goście będą z pewnością wspominać pozytywnie przez bardzo długi czas. Dzień inauguracji Galerii rozpocznie „Wielkie Odliczanie” wraz z Krzysztofem Ibiszem, jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych. Wszyscy goście będą mogli dowiedzieć się także wielu ciekawostek na temat najnowszych trendów podczas spotkania z blogerką modową Katarzyną Babiarz. Ze specjalnym pokazem wystąpią też Grupa Mażoretek i Cheerleaderek Eksplozja Żory, a dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach i Paradzie Pluszaków z zabawnym „Żorkiem” na czele.

W piątek zaplanowano dzień pełen śmiechu, bowiem gwiazdą będzie jeden z naczelnych dowcipnisiów polskiego YouTube’a – Naruciak. Każdy z publikowanych filmów youtubera cieszy się ogromną popularnością, a jego profil na Instagramie śledzi obecnie prawie 1,5 miliona internautów. Nie zabraknie też innych atrakcji dla gości w każdym wieku, a dzieci będą mogły zobaczyć wesoły spektakl teatralny.

Niezwykle spektakularnie zapowiada się sobota! Na początek tego dnia będzie można podziwiać występ podopiecznych Szkoły Tańca Movimento. Kolejno nad sceną swój pokaz na szarfach zaprezentują Wiktoria Lang i Kaja Bieleje. Wiktoria to wielokrotna złota medalistka zawodów krajowych, jak i rangi światowej, która występuje w pokazach solowych oraz w duecie z Kają, z którą zdobyła Mistrzostwo Świata 2019 oraz Mistrzostwo Polski 2020.

Po zachodzie słońca zapraszamy serdecznie do podziwiania spektakularnego widowiska. Przygotowaliśmy przepiękne show. 3D Mapping ożywi elewację całego centrum, a jeszcze większych emocji doda pokaz laserów i płomieni nawiązujący do ognistej historii miasta. W tym roku, w maju mieszkańcy Żor nie mogli uczcić Święta Ogniowego. Postanowiliśmy więc zrobić im niespodziankę i pokazać, że tradycja i historia tego miejsca jest na tyle ważna, że warto uczcić ją w 2020 roku

– mówi Anna Ujma, Dyrektor ds. marketingu Galerii Wiślanka.

Wszystkie dni otwarcia to będzie wielkie przedsięwzięcie i moc niezapomnianych wrażeń. Zaprosiliśmy znane i lubiane gwiazdy dużego ekranu i internetu oraz lokalne zespoły artystyczne. Dla nas to niezwykle ważne i bardzo nam zależało, by przedstawiciele żorskich grup artystycznych byli częścią tego wydarzenia. Cała ekipa Galerii Wiślanka przygotowywała się do trzydniowego otwarcia przez długie tygodnie

– mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Wiślanka.

Jak zapewnia rzecznik, z uwagi na obowiązującą sytuację w całym kraju, każda z atrakcji będzie bezpieczna i ograniczy możliwość tworzenia się tłumów oraz zapewni zachowanie zalecanej odległości pomiędzy uczestnikami.

Galeria Wiślanka to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach, które zaoferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której swoje salony otworzą m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, 4F, KS Sport, Monnari, Orsay, Diverse, Solar, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Douglas, Ryłko, Rossmann, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Bytom, Kubenz, home&you, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otworzy się także popularny dyskont spożywczy Lidl, a spragnionych kinowych premier powita pierwsze w mieście, wielosalowe kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacą ponadto lokale m.in.: Burgerownia, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Z kolei rodzice chcący zapewnić rozrywkę swoim dzieciom będą mogli skorzystać z wygodnego placu zabaw Sayland zlokalizowanego na piętrze Galerii. Obiekt powstaje tuż obok skrzyżowania drogi krajowej DK81 (zwanej potocznie „Wiślanką”) i drogi wojewódzkiej DW 935, która tworzy obwodnicę Żor i prowadzi do autostrady A1. Dla zmotoryzowanych obiekt zaoferuje wygodny parking na 600 samochodów. W zasięgu Galerii Wiślanka z dojazdem do 30 minut mieszka ponad 750 tysięcy osób (źródło: GFK).

Za komercjalizację centrum handlowego odpowiedzialna jest firma Mallson Polska. Za budowę Galerii odpowiada uznana na rynku firma Strabag.

Adres Galerii Wiślanka

  • DW935 nr 81
  • 43-267 Żory

Zobacz jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022