Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trzy miesiące poszukiwań mordercy Jacka Jaworka na razie nieskuteczne. Mało zgłoszeń w sprawie

Facebook Twitter

Coraz mniej zgłoszeń w sprawie poszukiwanego Jacka Jaworka trafia na policję. To już trzeci miesiąc poszukiwań groźnego zabójcy, który dopuścił się wielokrotnego morderstwa we wsi Borowce koło Częstochowy. Ślad po nim zaginął. Temat ciągle budzi emocje.

Okoliczni mieszkańcy nie wiedzą czy mogą czuć się bezpiecznie. Choć prawdopodobnie Jacek Jaworek nie przebywa już w naszym regionie, ślad się urywa, a niedawne zgłoszenia o podobnym podejrzanym z Podkarpacia okazały się fałszywe.

Trzeci miesiąc policja poszukuje 52-latka za potrójne morderstwo w rodzinie jego brata. Jacek Jaworek miał zastrzelić 44-letnie małżeństwo i ich 17-letniego syna. Przestępca od lipca pozostaje na wolności. Wysłano za nim list gończy, Europejski Nakaz Aresztowania, wystawiono także czerwoną notę Interpolu, na razie wszystkie te działania pozostają nieskuteczne. Pojedyncze sygnały są zgłaszane do śledczych z różnych stron kraju, pojawiła się hipoteza, że morderca który oddalił się z miejsca tragedii pieszo, wcześniej zaplanował ucieczkę i jest za granicą, lub mógł odebrać sobie życie. Nadal też nie znaleziono broni z której oddał do ofiar kilkanaście strzałów.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj