Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trzy złodziejki w perfidny sposób okradły seniorkę

Facebook Twitter

Poprosiły o kromkę chleba, a potem okradły. 87-letnia jastrzębianka straciła 2,5 tys. złotych. Trzy złodziejki są poszukiwane przez policję

złodziejki
fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

Wczoraj (23.02.) po południu do jednego z mieszkań zapukała kobieta. Drzwi otworzyła jej właścicielka lokalu. Kobieta twierdziła, że musi coś zanotować, poprosiła o kartkę i długopis. 87-latka zaprosiła nieznajomą do pokoju. W tym czasie do drzwi zapukały jeszcze dwie inne kobiety, twierdząc, że są koleżankami gościa i że są bardzo głodne. Starsza pani zlitowała się nad potrzebującymi i zaprosiła je do swojego mieszkania. Gdy goście przebywali w pokoju, właścicielka poszła do kuchni przygotować coś do zjedzenia. Chwilę później po wyjściu kobiet pani zauważyła, że z domu zginęło 2500 złotych. O zdarzeniu powiadomiła policję.

Mundurowi ustalili, iż były to trzy młode kobiety w wieku około 25 lat. Jedna z kobiet miała ubraną czarną kurtkę, czarne spodnie, włosy czarne spięte, krępej postury, dwie pozostałe było podobnie ubrane.

Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Przestrzegają jednak wszystkich, szczególnie osoby starsze, aby pod żadnym pretekstem nie wpuszczały obcych osób do swojego mieszkania.

złodziejki

Trzy złodziejki wykorzystały nieuwagę seniorki . fot. Policja Jastrzębie-Zdrój

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2023