Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

TS ROW lepszy od Rolnika Głogówek

Facebook Twitter

Piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik rozegrały drugi przedsezonowy sparing. Na boisku w Rybniku-Kamieniu zmierzyły się z ekstraligowym Rolnikiem Głogówek. Po dobrej grze spotkanie wygrały 1:0. Zwycięska bramka padła już w 8:00 minucie meczu a zdobyła ją Dominika Głowacka.

www.facebook.com/TS-ROW-Rybnik

Do startu rundy wiosennej I ligi na trawiastych boiskach pozostał jeszcze miesiąc. TS ROW to lider grupy południowej pierwszej ligi, który walczył będzie o awans. Na razie przygotowujemy się intensywnie, rozgrywając także mecze sparingowe – mówią szkoleniowiec zespołu, Łukasz Wojtala i kapitan drużyny z Rybnika, Edyta Botor:

Łukasz Wojtala: Chcemy się bardzo mocno skoncentrować na przygotowaniu do tej rundy rewanżowej na boisku trawiastym, ponieważ mamy wysoko postawiony cel, jakim jest awans do ekstraligi. Spraing za nami z mocnym rywalem. Myślę, że zaprezentowaliśmy się bardzo, bardzo pozytywnie i teraz pozostaje nam tylko konsekwentnie dokończyć drugą część okresu przygotowawczego i być gotowym w 100% na pierwszą kolejkę na 14 marca.

Edyta Bator: Mamy nadzieję, że te springi, cały okres przygotowawczy nas tak przygotuje, żebyśmy przynajmniej trochę spokoju mogły zachować na tych meczach. Wiadomo, że będzie ciężko, bo nie tylko my walczymy o ten awans, ale mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać pozycję lidera do samego końca.

TS ROW rozegra jeszcze 3 mecze sparingowe, ten najbliższy za tydzień w sobotę 22-go lutego przeciwko AZS-owi Wrocław.

Pozostałe sparingi TS ROW-u Rybnik:

  • 22 luty – godz. 13:00 Azs Wroclaw (Rybnik-Kamien)
  • 29 luty godz. 12:00 Spartak Myjava słowacka ekstraliga (Rybnik-Kamien)
  • 08 marzec godz.12:00 Bronowianka (Kraków)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2020