TS ROW Rybnik awansował do 1/8 Pucharu Polski

Piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik grają dalej w Pucharze Polski. Rybniczanki w 1/16 tych rozgrywek pokonały 4:0 pierwszoligową Piastovię Piastów. Mecz od początku do końca toczył się pod ich dyktando.

Pierwszego gola już w ósmej minucie zdobyła Petra Zdechovanova, kolejne sytuacje bramkowe rybniczanki wykorzystały dopiero po przerwie. Do bramki przeciwniczek trafiały kolejno Anna Sroka, Patrycja Matla i Weronika Parzych.

Dla zespołu TS ROW-u było to ostatnie spotkanie w tym roku. Teraz czeka je zimowa przerwa. W marcu przyszłego roku powrócą do walki o ligowe punkty.

Piastovia Piastów – ROW Rybnik 0:4 (0:1)

0:1 – Petra Zdechovanová (8), 0:2 – Anna Sroka (80), 0:3 – Patrycja Matla (84), 0:4 – Weronika Parzych (88)

TS ROW Rybnik: Dulak, Botor, Guzik, Liskova, Stopka, Krzyżok J, Kozielska, Matla, Pluta, Zdechanova, Kubik. Rezerwa: Sroka, Parzych, Gronert.