Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

TS ROW Rybnik ma nowego trenera

Facebook Twitter

Piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik mają nowego trenera. Został nim szkoleniowiec grup młodzieżowych w klubie Mariusz Adaszek. Przypomnijmy, że po nieudanym początku sezonu z prowadzenia zespołu zrezygnował dotychczasowy szkoleniowiec Łukasz Wojtala.

Wojtala był trenerem pierwszej drużyny przez dwa sezony. Pod jego wodzą TS ROW wywalczył awans do ekstraligi. Start w najwyższej klasie rozgrywkowej był jednak trudny. Zespół przegrał wszystkie 4 rozegrane spotkania i szkoleniowiec złożył rezygnację. Nowy trener, Mariusz Adaszek to były piłkarz, wychowanek Beskidu Skoczów, który w swojej karierze grał między innymi w GKS-ie Jastrzębie czy Odrze Wodzisław, ale także amerykańskiej Arce Chicago, czy czeskim Fotbalu Trzyniec. Jako szkoleniowiec prowadził w rybnickim klubie drużynę rezerw i zespół do lat 17. Adaszek na pewno poprowadzi TS ROW w trzech najbliższych meczach. A dalej? Tego nie wiadomo, bo nie ma licencji UEFA A. Klub będzie się jednak starał o zgodę na dokończenie rundy z Adaszkiem w roli trenera.

Dodajmy, że najbliższy mecz TS ROW rozegra w sobotę (05.09. pocz. 17:00) przeciwko Rolnikowi Głogówek. Na trybunach stadionu w Niedobczycach po raz pierwszy w tym sezonie będą mogli zasiąść kibice.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj