TS ROW wygrał w Opolu

Wysokim zwycięstwem zakończyły rok piłkarki TS ROW-u Rybnik. Rybniczanki występujące w pierwszej lidze futsalu pokonały w wyjazdowym spotkaniu Unię Opole aż 13:4.

Mecz zaczęły źle, bo już w drugiej minucie straciły gola, później to one dominowały na boisku, na przerwę schodziły prowadząc 8:1. Najskuteczniejsze w zespole z Rybnika były Katarzyna Kubik i Dominika Rosak, które strzeliły po cztery gole. Teraz w rozgrywkach ligowych nastąpi trzytygodniowa przerwa. W tym czasie TS ROW zagra mecz I rundy futsalowego Pucharu Polski. Dopiero w sobotę 18 stycznia rybniczanki powrócą do walki o ligowe punkty. W pierwszym meczu rundy rewanżowej zmierzą się na wyjeździe z AZS-em UP Kraków.

Unia Opole – TS ROW Rybnik 4:13 (1:8)

Bramki dla TS ROW: Aleksandra Lizoń (7.), Edyta Botor (8.), Katarzyna Kubik (8., 9., 12., 17.), Dominika Rosak (9., 13., 25., 39.), Żaneta Sobota (28.), Liwia Garcarczyk (37.), Weronika Parzych (38.)