TS ROW wygrał z Radomiem a SWD z Resovią

Niepokonane są w tym sezonie piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik. W minioną sobotę rybniczanki wygrały siódmy mecz w tym sezonie, tym razem 3:1 z zespołem Hydrotruck Radom.

Rybniczanki wyszły na prowadzenie w 24. minucie spotkania po strzale Patrycji Matli. Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy wyniki podwyższyła Dominika Głowacka. Zespół z Radomia odpowiedział jedną bramką, a doliczonym czasie gry wynik ustaliła Julia Krzyżok. TS ROW ma na koncie 22 punkty i jest liderem grupy południowej pierwszej ligi. Swoje spotkanie wygrały także piłkarki nożne SWD Wodzisław Śląski, które na własnym stadionie pokonały wczoraj 3:2 Resovię Rzeszów. Dwa gole dla SWD strzeliła Agnieszka Gałuszka-Bielica, a decydującą o zwycięstwie bramkę zdobyła Aleksandra Piwowarczyk. Zespół z Wodzisławia jest 7. w tabeli. W najbliższą środę TS ROW Rybnik zagra na wyjeździe z Respektem Myślenice a SWD w Radomiu z Hydrotruckiem.

TS ROW Rybnik – Hydrotruck Radom 3:1
Bramki dla TS ROW: Patrycja Matla (24.), Dominika Głowacka (47.), Julia Krzyżok (90.+5)

TS ROW Rybnik: Kuś – Lizon (Kamińska), Konieczna, Kubik, Szczypka, Matla, Sobota (Soquessa), Botor, Guzik, Rosak (Pluta), Głowacka (J. Krzyzok).

SWD Wodzisław Śląski – Resovia Rzeszów 3:2 (1:1)

Bramki: Agnieszka Gałuszka-Bielica (24., 61.), Piwowarczyk (72.) – Kaput (15., 59.)

SWD: Rybacka, Marzec, Wołczyk, Grzonka, Mandrela (60. Piwowarczyk), Gałuszka-Bielica, jaskółka, Szymanowska, Szymiczek (88. Ratajczak), Kelner, Kasperska

Resovia: Pieniążek, Czyż, Dziura, Matuszek, Bednarz, Florek, Kaput, Kurasz (66. Mroczka), Kaczmar, Łach (56. Ząbek), Michalska