Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

TS Volley znów bez punktów. Przegrał z MOSiR-em Jasło 1:3 [FOTO]

Facebook Twitter

Nie wiedzie się w tym sezonie siatkarzom drugoligowego Volleya Rybnik. W trzech rozegranych spotkaniach rybniczanie trzykrotnie schodzili z parkietu pokonani. W ostatnim meczu podejmowali MOSiR Jasło. Przegrali 1:3, choć również dobrze mogli mecz wygrać.

W pierwszym secie zwyciężyli 27:25, w dwóch kolejnych przegrywali po zaciętych końcówkach na przewagi, ostatni oddali rywalom bez walki przegrywając go do 12.

Niestety mamy w tym sezonie problemy kadrowe

– mówił po meczu trener Volleya:

Dawid Hołda: Mieliśmy swoją szansę wygrania meczu, tak się jednak wydarzyło, że w jednym wydarzeniu straciliśmy 4 punkty, trochę to pewnie podłamało chłopaków, bo nie mamy za długiej ławki rezerwowych, jeszcze tam jakieś drobne urazy. Także zamęczyli nas dzisiaj konsekwentną grą, konsekwentnie zagrywali. Ci zrobić? Pracujemy dalej, nie mamy nic więcej do stracenia, będziemy walczyć o następne punkty.

Volley jest jedną z czterech drużyn w 4 grupie drugiej ligi, która do tej pory nie zdobyła punktów. Trudno będzie o nie także w najbliższym meczu, w sobotę (16.10.) do Rybnika przyjeżdża wicelider, Extrans Sędziszów Małopolski. Dodajmy, że nasz drugi zespół Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla radzi sobie lepiej. Jastrzębianie wygrali ostatni mecz z MKS II Będzin 3:1 i z 5 punktami są na 8 miejscu w tabeli.

Volley Rybnik – MOSiR Jasło 1:3 (27:25, 23:25, 24:26, 12:25)
MKS II Będzin – AT Jastrzębskiego Węgla 1:3 (27:29, 25:23, 21:25, 19:25)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj