StartKultura

Turniej Tańca Towarzyskiego „O Kryształową Kulę INŻBUD CUP” w Rybniku

W Rybniku pojawią się najlepsze pary amatorskie z kraju i zza granicy. Turniejowe zmagania oceniać będzie międzynarodowa komisja sędziowska, a Gliwicka Orkiestra Rewiowa „PROMENADA” zagra wspaniałą muzykę „na żywo” dla par tańczących w cyklu GPP oraz w kategorii OPEN – zarówno podczas sobotnich, jak i niedzielnych zmagań turniejowych.

Naszymi gośćmi specjalnymi będą Mistrzowie Świata w tańcach standardowych: Marek Kosaty i Paulina Glazik, którzy w sobotni wieczór zatańczą show podczas gali turniejowej, a w niedzielę będą do dyspozycji tancerzy podczas lekcji i szkolenia. Tradycyjnie publiczność będzie też mogła obejrzeć pokazy tańca orientalnego i break dance.

Podobnie jak w poprzednich edycjach imprezy trzem najlepszym parom kategorii OPEN wręczymy nagrody finansowe, zwycięzcom Kryształową Kulę i puchar Sponsora Tytularnego imprezy, a wszystkim finalistom – atrakcyjne upominki rzeczowe.

Po raz kolejny spotkamy się w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych przy ul. Św. Józefa 30. Eliminacje rozpoczynamy o godz. 9.30.

Jesteśmy przekonani, że i w tym roku turniej dostarczy miłośnikom tańca towarzyskiego niezapomnianych wrażeń, a przygotowany przez organizatorów program sprawi, że nie opuszczą ani jednego „tanecznego bloku”.

Zostaw komentarz