Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Twinpigs w Żorach już działa. Nowy sezon ruszył w ten weekend

Facebook Twitter

Sezon w Amerykańskim Parku Rozrywki w Żorach ruszył w sobotę (6.06.), włączono karuzele, uruchomiono gry i rozpoczęto animacje.

Dzieci i rodzice przez cały weekend korzystali z około 50 atrakcji znajdujących się na prawie 10 hektarach terenu parku. Z okazji Wielkiego Otwarcia przygotowano także specjalną edycję „Podchodów z Kapitanem Twinpigs”, w które można było zagrać przez cały weekend. Tabliczki ze wskazówkami ukryto w różnych strefach parku, m.in. na Hawajach, Dzikim Zachodzie i w Meksyku.

www.facebook.com/twinpigs

Twinpigs to miejsce dedykowane rodzinom, dlatego specjalny nacisk położono na kwestie bezpieczeństwa. W parku pojawiły się dodatkowe stacje do dezynfekcji, regularnie czyszczone są także powierzchnie i atrakcje. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia dezynfekowane są lampami UVC o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym. Większość atrakcji znajduje się na wolnej przestrzeni, więc goście mają obowiązek zakładania maseczek dopiero po wejściu do budynków znajdujących się na terenie parku.

www.facebook.com/twinpigs

Do końca czerwca cały park czynny będzie od czwartku do niedzieli w godzinach 10:00 – 18:00. Na pierwszy miesiąc sezonu przygotowano specjalną promocję na bilety. Szczegóły na www.twinpigs.zory.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022