Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Tydzień Otwarty w Domu Kultury w Żorach. Jest nowa oferta zajęć

Facebook Twitter

Żorski Dom Kultury startuje z nowym sezonem zajęć! Z tej okazji zaprasza na Tydzień Otwarty (21-26.09.). Oferta jest tak bogata, że niemożliwym jest zmieścić zajęcia w jednym dniu. Dlatego w tym roku zajęcia pokazowe, będą odbywać się cały tydzień. Będzie śpiew, taniec, teatr, lekcje języka angielskiego i zajęcia z rękodzieła. Pierwsze warsztaty już jutro (21.09.).

Poniedziałek (21.09.):

  • 13:00-16:00 Studio wokalne Elżbieta Żydek 604 995 883
  • 16:00-17:30 grupa teatralna „W kratkę” Monika Kubica-Skaba
  • 16:00-16:30 Język angielski 3-4 latki English House zapisy: 509 226 299
  • 16:00-17:15 Break Dance Łukasz Wykrota„Huher” gr. starsza
  • 16:00-16:50 Akrobatyka Marcin Kost gr. młodsza
  • 16:45-17:30 Język angielski VII-VIII klasa ENGLISH HOUSE zapisy: 509 226 299
  • 17:00-18:30 zespół wokalny MAGIC VOICE Dagmara Świtacz
  • 17:00-18:00 Masterworks Dance Studio Łukasz Czech inf. 791 182 014
  • 17:00-17:45 Język angielski 4-5 latki English House zapisy: 509 226 299
  • 17:05-17:55 Akrobatyka Marcin Kost gr. średnia
  • 17:30-18:30 Break Dance Łukasz Wykrota „Huher” gr. młodsza
  • 17:45-19:45 grupa teatralna „Niebyleco” Monika Kubica-Skaba
  • 17:45-18:30 Język angielski III-IV klasa English House zapisy: 509 226 299
  • 18:00-19:00 Hip Hop TMS Karolina Głowińska gr. zaawansowana
  • 18:00-18:45 Język angielski I klasa English House zapisy: 509 226 299
  • 18:10-19:00 Akrobatyka Marcin Kost gr. starsza
  • 18:15-19:15 Masterworks Dance Studio Łukasz Czech inf. 791 182 014
  • 18:45-19:45 Aerobik Kamila Hus-Wyrobek
  • 19:00-20:30 Język angielski dorośli A2 English House zapisy: 509 226 299
  • 19:30-20:45 Hip Hop TMS CREW Karolina Głowińska gr. zaawansowana
  • 19:15-20:30 JOGA Agnieszka Bacińska-Paszek Szkoła Jogi PADMA inf. 603 858 880

Wtorek (22.09.):

  • 15:30-16:15 Muzyczne Agu gu Kinga Jureczko-Kowalska inf. 506 504 478 0-3 lat
  • 16:30-17:15 Muzyczne Agu gu Kinga Jureczko-Kowalska inf. 506 504 478
  • 16:00-16:45 Język angielski 5-6 latki English House zapisy: 509 226 299
  • 16:15-21:00 Reaktywacja Ewa Rak tel. 784 049 643
  • 17:00-17:45 Język angielski 6-7 latki English House zapisy: 509 226 299
  • 17:00-18:00 Art. Buzz grupa teatralna Aneta Antosiak
  • 17:30-18:15 Rytmika 4-7 lat Kinga Jureczko-Kowalska inf. 506 504 478
  • 18:00-18:45 Język angielski 6-7 latki English House zapisy: 509 226 299
  • 18:15-19:15 Latino Solo Joanna Dziedzic Szkoła Tańca Tańczymy
  • 19:00-20:30 Język angielski dorośli gr. początkująca English House zapisy: 509 226 299
  • 19:30–20:30 Zumba Joanna Dziedzic Szkoła Tańca Tańczymy zapisy: 663 490 473

 Środa (23.09.):

  • 15.30-16.30 „Przez lupę wyobraźni …” – warsztaty rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży (od 11 do 18 lat), pracownia SDA
  • 16:00-16:45 Język angielski 5-6 latki English House zapisy: 509 226 299
  • 16:00-17:15 Break Dance Łukasz Wykrota „Huher” gr. starsza
  • 17:00-17:45 Język angielski II-III klasa English House zapisy: 509 226 299
  • 17:00-21:00 Wesołe Nutki zapisy inf. 661 859 905
  • 17:30-18:30 Break Dance Łukasz Wykrota „Huher” gr. młodsza
  • 18:45-19:45 Aerobik Kamila Hus-Wyrobek
  • 18:00-19:30 JOGA Agnieszka Bacińska-Paszek Szkoła Jogi PADMA inf. 603 858 880
  • 18:00-18:45 Język angielski 4-5 latki English House zapisy: 509 226 299

Czwartek (24.09.):

  • 15:15-16:45 Chór młodzieżowy VOCE SEGRETO Andrzej Marciniec, Elżbieta Żydek
  • 15.30-16.30 „Historia pewnego obrazu – podążam drogą mistrza”- warsztaty z malarstwa dla dorosłych, pracownia SDA
  • 16:00-17:00 Hip Hop Karolina Głowińska, 5-9 lat
  • 16:15-21:00 Reaktywacja Ewa Rak tel. 784 049 643
  • 17:15-18:00 Balet Roksana Nowak gr. młodsza Roksana Nowak
  • 17:15-18:45 Hip Hop TMS Karolina Głowińska gr. zaawansowana
  • 17:15-18:15 Dancehall Mateusz Nowak gr. początkująca
  • 18:15-19:45 Balet Roksana Nowak gr. starsza
  • 18:30-20:00 Dancehall Mateusz Nowak gr. zaawansowana
  • 19:30-20:30 Hip Hop TMS CREW Karolina Głowińska gr. zaawansowana

Piątek (25.09.):

  • 15:15-16:45 Chór młodzieżowy VOCE SEGRETO Voce Segreto Andrzej Marciniec, Elżbieta Żydek
  • 16.00-17.00 Rodzinne Warsztaty Rękodzieła dzieci od 7 r.ż wraz z rodzicami
  • 17.00-18.00 Rodzinne Warsztaty Rękodzieła dzieci od 7 r.ż wraz z rodzicami
  • 16:30-17:30 Mała Scena Piosenki Dagmara Świtacz
  • 18:00-20:30 grupa teatralna Intruder Michał Hajduczek, Szymon Skaba
  • 18:45-19:45 Aerobik Kamila Hus-Wyrobek
  • 19:15-20:45 Taniec towarzyski Joanna Dziedzic Szkoła Tańca

 Sobota (26.09.):

  • 9.00-10.00 „Duży świat gliny i piękno w małej formie”” – warsztaty ceramiczno – rzeźbiarskie dla dorosłych, pracownia SDA
  • 10.00-11.00 „Duży świat gliny i piękno w małej formie”” – warsztaty ceramiczno – rzeźbiarskie dla dorosłych, pracownia SDA
  • 11.30-12.30 „Babraniny w małym świecie gliny” – warsztaty ceramiczno – rzeźbiarskie dla dzieci od 7 lat oraz dla dzieci od 3 lat z rodzicami, pracownia SDA

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj