Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tymczasowy punkt szczepień w Parku Śląskim. Jest duże zainteresowanie i utrudnienia

Facebook Twitter

Do podania jest 2,5 tysiąca dawek szczepionki Johnson&Johnson. Ze szczepienia mogą skorzystać osoby znajdujące się w grupie wiekowej uprawnionej do szczepień, które posiadają już e-skierowanie. Nie jest konieczna wcześniejsza rejestracja – wystarczy przyjść i zaczekać na swoją kolej.

Fot. pixabay.com

Dziś (1.05.) i jutro (2.05.) zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze, w poniedziałek (3.05.) 34-latkowie, a także starsze od nich osoby. Przyjść mogą także ci, którzy zgłaszali się poprzez formularz gov.pl/szczepimysie i mają już skierowanie. Specjalny punkt szczepień działa od dziś (1.05.) do poniedziałku (3.05.) w Parku Śląskim (przy hali wystaw „Kapelusz”) w godzinach od 8.00 do 18.00.

Tymczasem jak poinformował Zarząd WPKiW S.A. im. Gen Jerzego Ziętka, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem i utrudnieniami w ruchu drogowym, chętni na szczepienia na miejsce powinni dojechać komunikacją miejską.

Warto także pamiętać, że na Stadionie Śląskim odbywają się Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata Sztafet, co wiąże się również z ograniczoną możliwością parkowania w obrębie miejsc postojowych w Parku Śląskim.

Zgodnie z harmonogramem:

1 i 2 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze,
3 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 34 lat i starsze.

W majówkę zaszczepić się będą mogły również osoby 30+, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie.

Gdzie i w jakich godzinach?

Specjalny punkt szczepień będzie działał od 1 do 3 maja w Parku Śląskim (przy hali wystaw „Kapelusz”) w godzinach od 8.00 do 18.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj