Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tymczasowy areszt dla złodzieja recydywisty

Facebook Twitter

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 21-latek, który dopuścił się kilkukrotnie kradzieży oraz kradzieży z włamaniem na terenie Jastrzębia-Zdroju. W listopadzie na terenie Rudy Śląskiej usiłował włamać się do wpłatomatu na stacji paliw. 21-latkowi grozi 15 lat więzienia, gdyż działał w warunkach recydywy.

Notoryczny złodziej został zatrzymany przez policjantów z jastrzębskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzuty licznych włamań i kradzieży na terenie Jastrzębia-Zdroju, jego łupem padły różne przedmioty, które przedstawiały jakąś wartość i można było je szybko sprzedać. Dwukrotnie włamał się do samoobsługowej stacji benzynowej i dokonał kradzieży kasetki wraz z pieniędzmi.

W jednym z mieszkań na ulicy Pomorskiej ukradł pieniądze, sejf, biżuterię oraz kilka telefonów komórkowych. W listopadzie na terenie Rudy Śląskiej usiłował włamać się do wpłatomatu na stacji paliw. Młody mężczyzna odpowie także za niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowani pojazdami. Jastrzębianin z przestępczego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na sformułowanie wniosku do sądu o tymczasowy areszt dla notorycznego złodzieja.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj