Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uchwała reklamowa w Jastrzębiu. To miasto też chce zrobić porządek w przestrzeni publicznej

Facebook Twitter

Uchwała reklamowa w Jastrzębiu - trwa debata na temat wprowadzenia ograniczeń i ilości i wielkości reklam na posesjach, budynkach użyteczności publicznej. To ma chronić tkankę miejską przed zalewem kiczu i

Uchwała reklamowa w Jastrzębiu

Uchwała reklamowa w Jastrzębiu -Zdroju – to temat dyskusji publicznej. Już w czwartek (16.11.) będzie można podzielić się opinią na temat na miejskiej przestrzeni.

Dokument, którego zapisy mówią m.in. o ilości reklam na danej nieruchomości, o ich wielkości, czy zasadzie rozmieszczenia, niebawem zacznie obowiązywać. Obecnie trwa wyłożenie dokumentu do publicznego wglądu. Jego elementem jest dyskusja publiczna nad uchwałą. Ta odbędzie się o godz. 16:00 w sali 129A, Urzędu Miasta. Wyłożenie uchwały planowane jest do poniedziałku (20.11.). Do 4 grudnia będzie można składać uwagi do tego dokumentu.

Z uchwałą reklamową można się zapoznać w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój (al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 oraz na stronie internetowej Gminy Jastrzębie-Zdrój https://bip.jastrzebie.pl/ w zakładce Uchwała reklamowa.

Jeszcze dłużej – bo do 4 grudnia (to nieprzekraczalny termin, w przypadku którego liczy się data wpływu do urzędu) – będzie można składać uwagi do tego dokumentu. Można to zrobić pocztą elektroniczną, na adres e-mail: [email protected] lub w formie pisemnej w kancelarii Urzędu lub na jego adres: al. Józefa Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój lub elektronicznie na adres elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój na platformie ePUAP: /JASTRZEBIE-ZDROJ/skrytka.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024