Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uchwała reklamowa w Jastrzębiu-Zdroju. Miasto zaprasza mieszkańców do dyskusji

Facebook Twitter

Jastrzębie -Zdrój chce walczyć z nadmiarem banerów. Uchwała reklamowa ma w tym pomóc. Miasto zaprasza do dyskusji mieszkańców. Z projektem zmian w przestrzeni miejskiej można się już zapoznawać i składać uwagi.

uchwała reklamowa

Projekt Uchwały Reklamowej porządkuje stawianie małej architektury, tablic i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń. Wyznaczone będą ich rozmiary, standardy jakościowe oraz rodzaje materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane. Uchwała poprawi w przyszłości ekspozycję walorów przestrzennych, w tym w szczególności tych historycznych dawnego Zdroju. Zapisy uchwały dostępne są w BIP-ie w zakładce Uchwała reklamowa lub w Wydziale Architektury. Dyskusję na temat zmian zaplanowano w poniedziałek 27 lutego 2023 roku o godzinie 16.30 w siedzibie Urzędu Miasta.

Czy uchwała reklamowa uporządkuje przestrzeń miejską?

W ramach prekonsultacji społecznych możliwe będzie składanie uwag do projektu uchwały – na piśmie lub za pomocą poczty elektronicznej. W przypadku pisemnego składania uwag należy wypełnić formularz (dostępny na tej stronie od 27 lutego 2023). Przy składaniu uwag za pomocą poczty elektronicznej trzeba wskazać zapisy, do których odnosić się będą konkretne komentarze lub uwagi. Możliwe jest również przesyłanie wypełnionych formularzy pocztą elektroniczną. Na opinie i uwagi magistrat czeka do 17 marca 2023 roku.

Uwagi można przesłać na adres Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój lub na [email protected]

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2023