Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ucieczka przed policją zakończona kolizją

Facebook Twitter

Ucieczka przed policjantami zakończona kolizją. Policjanci ze Skoczowa zatrzymali 26-latkę, która jadąc niesprawnym samochodem, nie zatrzymała się do kontroli. A na widok mundurowych rozpoczęła ucieczkę. Najprawdopodobniej była pod wpływem narkotyków i alkoholu.

fot. cieszyn.policja.gov.pl

Późnym wieczorem w środę (3.03.) policjanci ze Skoczowa zauważyli kierującą fordem, w którym niesprawne było tylne oświetlenie. Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, nakazując zatrzymanie pojazdu, jednak kobieta przyśpieszyła i zaczęła uciekać. Nie zapanowała nad fordem, na łuku drogi wypadła z jezdni, uderzyła w rów, co doprowadziło do „koziołkowania” pojazdu.

Pojazd ostatecznie „wylądował ” z powrotem na kołach. Kobieta o własnych siłach wydostała się z pojazdu i zaczęła uciekać tym razem pieszo. Chwilę później została zatrzymana i obezwładniona przez policjantów. W trakcie zatrzymania była agresywna i nie zamierzała wykonywać poleceń. Przyznała, że zażywała narkotyki i jest pod wpływem alkoholu.

Mundurowi wezwali na miejsce pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala. Policjanci zabezpieczyli do dalszych badań krew sprawczyni zdarzenia. Mundurowi zatrzymali jej również prawo jazdy. Samochód, którym kierowała, nie był dopuszczony do ruchu. 26-latka odpowie teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, niezatrzymanie się do kontroli oraz stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 marca 2023