Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Uczniowie z Godowa stworzą własny szlak turystyczny

Facebook Twitter

"Fest fajny quest". To projekt dla uczniów, w ramach którego stworzony zostanie szlak turystyczny. Propozycja pochodzi z biblioteki w Godowie i skierowana jest do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Na warsztatach uczestnicy pod okiem instruktorów zgłębią tajniki fotografowania i filmowania.

fot. facebook.com/Gminna-Biblioteka-Publiczna-w-Godowie

Młodzież pozna również zasady projektowania questów, począwszy od wyboru tematu, układania wierszowanych zagadek, po testowanie powstałej trasy i opracowanie ulotek. Na zakończenie zorganizuje grę terenową dla mieszkańców gminy. Spotkanie organizacyjne w godowskiej bibliotece zaplanowano na 23 lutego, na godz. 16:00. Projekt potrwa do lipca.

Dzięki udziałowi w Programie „Równać Szanse” młodzież zyska możliwość odkrywania i rozwijania swoich pasji i umiejętności, pozna ciekawych ludzi, a także lokalne środowisko. Ma również szansę sprawdzić w czym jest skuteczna i w jakiej dziedzinie może odnieść sukces, na miarę własnych możliwości, w dorosłym życiu. Jest to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia po nr tel.

  • tel. 32 47 47 012 (Filia w Gołkowicach: poniedziałek i środa w godz. 11.00-18.00, czwartek 8.00-15.00)
  • tel. 32 47 26 445 (Filia w Krostoszowicach: wtorek i piątek w godz. 11.00-18.00), e-mail: biblioteka.krostoszowice@wp.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj