Udana inauguracja nowego sezonu piłkarskiego w Rybniku

W miniony piątek (01.08.) Energetyk ROW pokonał na własnym stadionie Raków Częstochowa 2:1. W pierwszej połowie do bramki gości trafił Michał Płonka, w drugiej wynik podwyższył Paweł Mandrysz.

Ten sam zawodnik kilka minut później sfaulował w polu karnym jednego z piłkarzy gości, a jedenastkę wykorzystał Dariusz Pawlusiński. Dla młodzieżowca ROW-u mimo wszystko był to udany mecz:

W przebudowanym zespole z Rybnika wystąpiło wielu nowych zawodników, między innymi wypożyczony tuż przed sezonem z GKS-u Katowice, doświadczony pomocnik Grzegorz Fonfara. Czy był to dla niego udany debiut w rybnickim zespole?