Udany rewanż „Szarotek” za finał Pucharu Polski

Wczoraj (13.01.) ponownie w tym sezonie zmierzyli się hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie i Podhala Nowy Targ. To właśnie popularne "szarotki" jastrzębianie pokonali w grudniu w Tychach i sięgnęli po Puchar Polski. Teraz zespoły walczyły o ligowe punkty.

W regulaminowym czasie gry był remis 1:1. Gola dla jastrzębian strzelił niezawodny Tomasz Kominek, gospodarze wyrównali w trzeciej tercji. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i strzelano rzuty karne. Tu skuteczniejsze było Podhale.

Mimo porażki jastrzębianie nadal zajmują 4. miejsce w tabeli Polskiej Hokej Ligi. W środę (16.01.) zmierzą się na wyjeździe z liderem KH GKS Katowice.