Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uderzył żonę młotkiem. Teraz musi opuścić wspólne mieszkanie

Facebook Twitter

Zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszał 70-letni mieszkaniec Orzesza, który podczas kłótni z żoną kilkakrotnie uderzył ją młotkiem. Mężczyźnie grozi kara nie mniej niż 3 lata więzienia. Wcześniej jednak musi opuścić dom.

W miniony poniedziałek (26.04.) ok. 19.00 policjanci z komisariatu w Orzeszu dostali zgłoszenie o starszej kobiecie, która została zaatakowana przez swojego męża. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, 68-latka była opatrywana przez załogę pogotowia ratunkowego. W rozmowie z policjantami mąż poszkodowanej przyznał, że tego dnia między nim a żoną doszło do nieporozumienia, a on, w przypływie emocji, uderzył ją kilkakrotnie młotkiem w głowę.

Kobieta trafiła do szpitala. Według informacji uzyskanych od lekarza, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 70-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie po przesłuchaniu usłyszał zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grożą mu nie mniej niż 3 lata więzienia. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Dodatkowo ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zakaz zbliżania się do niej. Musi też opuścić wspólne mieszkanie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj