Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Ukradł okulary, szuka go policja

Facebook Twitter

Śledczy z Rybnika publikują zdjęcia monitoringu ze sklepów w centrach handlowych w tym mieście. Widać na nich mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież dwóch par okularów przeciwsłonecznych o łącznej wartości prawie 1000 złotych.

Fot. rybnik.slaska.policja.gov.p

Z ustaleń śledczych wynika, że 25 maja bieżącego roku, mężczyzna dwukrotnie kradł w salonach optycznych na terenie galerii handlowych w centrum Rybnika. Jego łupem padły okulary przeciwsłoneczne marki Lacoste o łącznej wartości blisko 1000 złotych. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstw.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz wszystkich, którzy posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30.

Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020