Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ukradła portfel w Cieszynie, teraz szuka jej policja

Facebook Twitter

Sprawa miała miejsce  1 maja w jednym ze sklepów przy Stawowej. Jej wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub jednostką w Cieszynie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy. Do zdarzenia doszło 1 maja 2019 roku w sklepie przy ulicy Stawowej w Cieszynie. Kobieta, która dokonała przywłaszczenia, została nagrana na kamerach monitoringu. Publikujemy jej wizerunek i prosimy o pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280, nr alarmowy 112, adres e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl . Można też bezpośrednio kontaktować się z prowadzącym sprawę – asp. szt. Leszek Krzywda tel. 8516 115 e-mail leszek.krzywda@cieszyn.ka.policja.gov.pl.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022