Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uniwersytet Śląski od października nadal zdalnie

Facebook Twitter

Taką decyzję podjął rektor profesor Ryszard Koziołek, z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Od nowego roku akademickiego, czyli już za dwa miesiące wszystkie wykłady, lektoraty, oraz laboratoria komputerowe będą realizowane w sposób zdalny.

facebook.com/UniwersytetSlaski

Uczelnia zaleca, aby w takiej formie odbywały się ćwiczenia, konwersatoria, proseminaria i seminaria. W tradycyjnej formie kontaktowej mają odbywać się praktyki i warsztaty. Aby studenci pierwszego roku mogli poznać uczelnię i zintegrować się ze sobą – część zajęć nie będzie prowadzona zdalnie.

Organizację zajęć planujemy, mając świadomość istnienia wymagających szczególnej ochrony grup wysokiego ryzyka wśród pracowników i studentów uczelni uwzględniając wiek i schorzenia towarzyszące

– podkreśla w komunikacie rektor UŚ.

Cały komunikat dostępny TUTAJ.

Na początku roku akademickiego dla studentów zostaną zorganizowane szkolenia online z zakresu obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Początek zajęć dydaktycznych dla studentów młodszych roczników planuje się na 12 października, a dla pozostałych roczników na 5 października.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj