Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uprawa konopi indyjskich. W trzech miejscach na terenie Raciborza

Facebook Twitter

W trzech miejscach na terenie Raciborza rosły konopie indyjskie, policja zatrzymała 38-letniego plantatora. Mundurowi ujawnili 3 nielegalne plantacje, łącznie 51 krzaków konopi, susz oraz sprzęt do ich uprawy. 38-latek usłyszał już zarzut uprawy zabronionych roślin, posiadania narkotyków oraz urządzeń do uprawy.

fot.raciborz.policja.gov.pl

Sprawa miała, swój początek jak raciborscy kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców Raciborza zajmuje się nielegalną uprawą konopi. W czwartek (17.06.) policjanci pojechali to sprawdzić. Podczas akcji zatrzymali 38-letniego mieszkańca Raciborza i sprawdzili miejsce zamieszkania mężczyzny oraz dwa miejsca na terenie miasta, w których miały być uprawiane zabronione rośliny. I tym razem stróże prawa się nie mylili, gdyż ujawnili 3 nielegalne plantacje łącznie 51 krzaków konopi, susz oraz sprzęt do ich uprawy. Wszystkie znalezione krzewy, jak również przedmioty służące do ich uprawy, zabezpieczono.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 38-latek usłyszał już zarzut uprawy zabronionych roślin, posiadania narkotyków oraz urządzeń do uprawy zabronionych roślin. Teraz 38-latkowi grozi nawet 3-letni pobyt w więzieniu.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj