Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Uratuj życie! Oddaj krew!

Jastrzębie-Zdrój zaprasza honorowych dawców krwi do udziału w akcji krwiodawstwa. Specjalny ambulans, w którym można oddać krew stanie w poniedziałek (19.08.) na parkingu przy jastrzębskim Urzędzie Miasta w godzinach od 9.00 do 14.00.

Szacowany czas czytania: 00:04

Osobom, które chcą wziąć udział w akcji przypominamy, że należy mieć przy sobie dowód osobisty.

REKLAMA