Urban Lab w Raciborzu zaprasza. W czwartek wielkie otwarcie
Długo zapowiadane, w końca zostanie otwarte. Specjalna przestrzeń na terenie dworca PKP w Raciborzu jest już gotowa. Od czwartku (17.07.) Urban Lab zaprasza do siebie.

Szacowany czas czytania: 01:00
Otwiera się Urban Lab w Raciborzu
To nowoczesne miejskie laboratorium, przestrzeń coworkingowa, kawiarnia, platforma spotkań i sale konferencyjne. Oficjalne otwarcie w czwartek o 13.00 będzie bogate w atrakcje. Pojawią się „żywe rzeźby”, będzie prezentacja nowoczesnych technologii druku naściennego, artystyczne malowanie twarzy, ale też spotkanie z himalaistą, Jarosławem Botorem – to o 18.00. Udział jest bezpłatny.
W dniu otwarcia, przewidziano szereg atrakcji. Przedstawiamy szczegóły:
- „Naprawiacz serc” – żywa rzeźba Street Art. Masters. Artystyczny performance animujący społeczność.
Fundacja Umiem, Babcia w Tramwaju: Natalia Janowska – Stryjek, Bufet kwiatowy dla najmłodszych
„Calineczka” – żywa rzeźba Street Art Masters. - Drukowana ściana – prezentacja w praktyce nowoczesnych technologii druku naściennego w wykonaniu Filipa Adamca – finalisty konkursu na najlepszy biznesplan.
- Artystyczne malowanie twarzy – Ewelina Fitzon. Warsztaty międzypokoleniowe.
- 17:00 – Wykład motywacyjny Anny Jarząb – trenerki kobiecej pewności siebie.
- 18:00 Gość specjalny – Jarosław Botor – Himalaista, uczestnik akcji ratunkowej na Nanga Parbat, laureat licznych medali i odznaczeń m.in. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.
Czytaj także: