Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Urodzinowa heca w Radlinie. Tak się świętuje na kwarantannie! [WIDEO,FOTO]

Facebook Twitter

Takich urodzin pewnie się nie spodziewał. 4-letni Wiktor z Radlina z rodziną jest na kwarantannie, nie mógł więc liczyć na gości i huczną imprezę. Ale impreza się odbyła: pod oknem domu chłopca.

Pod oknem Wiktora spotkali się sąsiedzi, dzielnicowi i policyjny Sznupek:

Reporterzy Radia 90- Gosia Kmieciak i Przemek Niedźwiecki też śpiewali gromkie sto lat, specjalne życzenia przedpołudniem poszły w eter z naszego studia. Goście stali w bezpiecznej odległości, wszyscy w maseczkach na twarzach.

Wiktor właśnie dziś (7.05) obchodzi swoje 4 urodziny, jego mama Zosia napisała do Radia 90 o tym jak trudno jest jej się pogodzić z faktem, że nie może przygotować imprezy. Cała rodzina jest na kwarantannie w związku z pracą Zosi, która jest pielęgniarką w szpitalu w Rybniku. Razem z nią w domu jest Wiktor, 2,5- roczna Maja oraz 16- miesięczna Helenka a także dziadkowie. Ojciec rodziny, aby móc pracować, nie może mieszkać z żoną na kwarantannie.

Niespodzianka wypaliła, cała rodzina przecierała oczy widząc tak wielu gości na chodniku przed domem, przed drzwiami zostawiliśmy mnóstwo prezentów. Był nawet tort!

Zobacz film Przemka Niedźwieckiego z urodzin na kwarantannie w Radlinie:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 marca 2021