Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Urodzinowa niespodzianka dla 3-letniej Magdy

Facebook Twitter

Radio 90, wodzisławscy policjanci i strażacy zrobili dziś (18.08.) niemałe zamieszanie na osiedlu Wyszyńskiego w Wodzisławiu Śląskim. Okazja była wyjątkowa: 3 lata kończy pewna młoda dama, która wraz z rodzicami jest na kwarantannie, przez co nie może liczyć na urodzinowe przyjęcie, jakie planowali dla niej najbliżsi.

Mama Magdy poprosiła więc m.in. reporterów Radia 90 aby tego dnia pomachali jej córce i wspólnie uczcili ten wyjątkowy dzień. Do akcji włączyli się niezawodni mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim.

Życzenia dla 3-letniej Magdy od Radia 90 zanieśli nasi reporterzy: Monika Sokołowska i Przemek Niedźwiecki. Ich relacja do zobaczenia na wideo poniżej:

Zobacz nasze zdjęcia:

Od razu otrzymaliśmy maila z podziękowaniami od rodziców 3-letniej Magdy:

Szanowna redakcjo Radia 90, policjanci, strażacy!

Z całego serducha dziękujemy za dzisiejszą akcję urodzinową dla Magdaleny. Córka była w szoku i chyba dopiero jak teraz zdjęcia obejrzała, to dotarło do niej co się wydarzyło ;) Ten dzień jest dla całej naszej rodziny od razu lepszy. Dziękujemy! Ps. kawa z Waszego kubka będzie od dzisiaj jeszcze smaczniejsza.

Nasze pozostałe akcje:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj