Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Urodziny z Radiem 90

Facebook Twitter

"Sto lat!" na dzień dobry od Radia 90! Weź udział w naszej zabawie i zrób urodzinową niespodziankę bliskiej Ci osobie. Codziennie rano Marek Moc i Mariusz Ryszka dzwonią do jednego jubilata, by złożyć mu urodzinowe życzenia.

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku, a dzięki udziałowi w naszej zabawie możesz sprawić jubilatowi niespodziankę, którą zapamięta na długo!

Na adres urodziny@radio90.pl wyślij zgłoszenie osoby, która w danym dniu świętuje swoje urodziny. W mailu podaj imię, nazwisko i numer telefonu osoby zgłaszającej oraz jubilata. Warto w kilku słowach przekonać nas, dlaczego powinniśmy zadzwonić do osoby zgłoszonej właśnie przez Ciebie. Zgłoszenie najlepiej wysłać dzień przed urodzinami jubilata.

Codziennie, od poniedziałku do piątku, w porannym programie Radia 90 zadzwonimy do jednej osoby, by złożyć jej urodzinowe życzenia. Słuchajcie codziennie w porannym programie Radia 90!

Nasza urodzinowa zabawa cieszy się dużym powodzeniem. Solenizanci, do których dzwonimy o poranku są mile zaskoczeni i wzruszeni. Jeden z naszych słuchaczy postanowił nawet oświadczyć się, korzystając z pomocy Radia 90… URODZINOWY KONKURS RADIA 90 I OŚWIADCZYNY BARTKA

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj