Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Urząd Miasta Racibórz: Urzędnicy apelują o ograniczenie wizyt w magistracie

Facebook Twitter

Urząd Miasta w Raciborzu nie zamyka się dla mieszkańców, ale prosi, by raciborzanie sami ograniczyli swoje wizyty w magistracie. Urzędnicy apelują, by wybierali oni kontakt telefoniczny lub mailowy. Z uwagi na zagrożenie koronawirusem zwiększono częstotliwość dezynfekcji powierzchni dotykowych i ozonowania pomieszczeń urzędu.

Osoby, które zdecydują się na osobistą wizytę w urzędzie muszą pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk, dystansie i ograniczeniu polegającym na tym, że liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.

Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych do wszystkich jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Urząd Miasta/Wydziały Urzędu.

Ze sposobem korzystania z usług elektronicznych można zapoznać się poprzez informacje zawarte w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce e-Urząd/załatwianie spraw w Urzędzie.

W razie pytań lub wątpliwości polecamy telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta

  • telefon: 32 75 50 600 (centrala telefoniczna)

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj