Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Urzędy czynne 2 maja? W wielu przypadkach urzędnicy nie mają długiego weekendu

Facebook Twitter

Czy 2 maja pracują urzędnicy? Czy załatwicie tego dnia urzędowe sprawy? W Radiu 90 sprawdzaliśmy, gdzie drzwi będą zamknięte.

Urzędy czynne 2 maja

Urzędy czynne 2 maja – nie wszędzie pracownicy mają majówkę

To zasadne pytania bo drugi maja to środek długiego, majowego weekendu. W ostatnich latach bardzo często zdarzało się, że tego dnia urzędy były zamykane by umożliwić pracownikom dłuższy wypoczynek, ale podkreślam zawsze dzień wolny był później przez nich odrabiany. W tym roku jest inaczej. Znaczna część urzędów miast i gmin będzie 2 maja czynna według normalnych godzin pracy.

Jak sprawdziliśmy wszelkie urzędowe sprawy załatwicie w Rybniku, Wodzisławiu, Jastrzębiu, Żorach, Raciborzu i Cieszynie. Normalnie czynne będą także na przykład urzędy w Knurowie, Rydułtowach, Radlinie ale także w Gorzycach czy Pawłowicach. Pracować będą również starostwa w Wodzisławiu i Raciborzu. Są jednak wyjątki. 2-go maja nieczynne będzie starostwo w Cieszynie, a także urząd miasta w Kuźni Raciborskiej czy urząd gminy w Godowie. To przykłady. Zanim wybierzecie się do waszego urzędu sprawdźcie czy jest tego dnia otwarty.

A ja dodam, że 2  maja czynne będą także wszystkie placówki ZUS, oraz Urzędu Skarbowego.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj