Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Usiłowanie zabójstwa w Jankowicach. Sprawcy grozi dożywocie [FOTO]

Facebook Twitter

Zadał znajomemu 5 ciosów nożem, odpowie za usiłowanie zabójstwa. W ręce policjantów z Boguszowic wpadł 32-latek, który w trakcie libacji alkoholowej ugodził nożem 33-latka. Do zdarzenia doszło w sobotę (11.09.) około godziny 23.00 w Jankowicach, przy ulicy Nowej.

fot.rybnik.policja.gov.pl/

W czasie suto zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego między mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny. Podczas kłótni 32-latek sięgnął po nóż, a następnie ugodził nim 33-latka cztery razy w klatkę piersiową oraz w udo. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Bystrej. Badanie alkomatem wykazało w organizmie sprawcy prawie 3 promile alkoholu.

Bogusława Kobeszko: Dyżurny Komisariatu Policji w Boguszowicach otrzymał informację, że w jednym z mieszkań mężczyzna kilkukrotnie ugodził nożem swojego znajomego. Jak ustalili policjanci, do incydentu doszło podczas suto zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego. W pewnym momencie między mężczyznami doszło do sprzeczki i szarpaniny. Podczas kłótni 32-latek sięgnął po nóż, a następnie ugodził nim 33-latka. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Bystrej, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu.

-relacjonuje rzeczniczka rybnickiej policji. 32-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Był w przeszłości wielokrotnie karany. Grozi mu nawet dożywocie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj