Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Usłyszał zarzuty za kradzież rozbójniczą

Facebook Twitter

Zarzuty za groźby i kradzież 4 piw. Kryminalni z jastrzębskiej komendy zatrzymali 35-latka, podejrzewanego o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów spożywczych. Mężczyzna wpadł, bo doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu, kilka dni później.

Jastrzębscy mundurowi zatrzymali w poniedziałek (12.04.) wieczorem mężczyznę, poszukiwanego w związku ze zdarzeniem w jednym z dyskontów spożywczych w Jastrzębiu-Zdroju. 35-latek skradł cztery piwa, a następnie groził interweniującej pracownicy. Sprawcy udało się zbiec. Sprawą zajęli się kryminalni z jastrzębskiej komendy.

12 kwietnia mundurowi zostali wezwani na interwencję, gdzie został uszkodzony pojazd golf. W trakcie wykonywania czynności na miejscu ustalono, iż w pojeździe została wybita szyba oraz uszkodzona została karoseria. Świadkowie wskazali policjantom osobę, która może odpowiadać za to zniszczenie. Podejrzenia okazały się trafne, mężczyzna został zatrzymany. W trakcie legitymowania okazało się, że jest to poszukiwany 35-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, o jego dalszym losie sąd, grozi mu 10 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 maja 2021