Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ustanawiamy nowy rekord w jednoczesnym puszczaniu baniek mydlanych. Dzień Dziecka z Radiem 90

Facebook Twitter

Dzień Dziecka w Halo!Rybnik z dziennikarzami Radia 90. W najbliższą środę zapraszamy wszystkich na rybnicki deptak. Będą warsztaty dla dzieci, animacje, radiowe studio plenerowe, czy strefa relaksu. Na finał zabawy wszyscy spróbujemy pobić rekord Rybnika w jednoczesnym puszczaniu baniek mydlanych.

Rozmawialiśmy z Lidką Białęcką z Halo!Rybnik.

Lidia Białecka: Od godziny 15.00 zapraszamy do Halo!Rybnik na spotkanie z naszym ulubiony Radiem 90, będzie tutaj miało swoje studio plenerowe, z czego bardzo się cieszę. Dla wszystkich przygotowaliśmy strefę chilloutu- nie będę zdradzać, na pewno będzie przyjemnie. Myślę, że jak jeszcze ktoś nie widział naszych palm, to będzie ku temu okazja. Dla dzieci przygotowaliśmy animacje: będzie malowanie buziek, robienie bransoletek, a także coś nowego. Po raz pierwszy w Halo!Rybnik będzie możliwość uszycia czegoś na maszynie. Mamy jeszcze trzy wolne miejsca, także zachęcamy do kontaktu.

Jak zapisać się na warsztaty szycia na maszynie, znajdziecie na radio90.pl. Na finał Dnia Dziecka wszyscy wydmuchamy bańki mydlane i spróbujemy pobić rekord.

Lidia Białecka: W 2019 roku ustaliliśmy pierwszy rekord w ilości osób jednocześnie puszczających bańki mydlane. W najbliższą środę chcemy ustanowić nowy rekord. O godzinie 17.00 będą specjalne warsztaty, żeby się dobrze przygotować do tego rekordu. Przez pół godziny każdy będzie mógł sobie popróbować, a o 17.30 klaun Dyzio, który ten rekord z nami ustanawia, który prowadzi cały event, zaprosi was do tego, aby jak najwięcej osób wzięło udział i żebyśmy pobili rekord, który w 2019 roku wyniósł 213 osób.

Dzień Dziecka już w najbliższą środę- spędźmy ten czas razem na deptaku w Halo!Rybnik. Szczegóły wydarzenia znajdziecie w naszym portalu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2024