Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ustroń: Był pożar, ale zabawa i tak będzie!

Facebook Twitter

Mimo pożaru i spalonej sceny Ustroń zaprasza na sylwestra!

Przypomnijmy, w drugi dzień świąt, spłonęła znajdująca się na ustrońskim rynku scena.

Nie wypowiadam się na temat powstania pożaru, czynności prowadzą służby

– mówi Radiu 90 burmistrz Ustronia Przemysław Korcz. Jak dopowiada, obiekt, podobnie jak rynek jest ubezpieczony, miasto nie powinno mieć więc dużych wydatków związanych z odbudową sceny.

To jest ważna informacja, bo tez mieszkańcy dopytują. Tak jak cały rynek. Biegły ze strony ubezpieczyciela będzie podejmował czynności szacujące straty. Co do przyczyn trwa postępowanie, tu się nie wypowiadamy, nie mamy żadnych informacji
Radio90: Nie wiadomo czy to podpalenie, czy nieszczęśliwy wypadek
nie wiemy nic, ja żadnych opinii nie chce ferować, czynności trwają.

Sylwester na ustrońskim rynku odbędzie się zgodnie z planem. Nie będzie zmieniony także program. Organizatorzy proszą, żeby na rynek, zamiast sztucznych ogni przynieść… karmę dla zwierząt.

Program bez zmian, nie będzie fajerwerków w tym roku, tylko maping na urzędzie miasta, piękny pokaz. Robimy dodatkowo akcję, zamiast fajerwerków przynieś karmę dla zwierząt. Podczas całego wieczoru sylwestrowego te ogłoszenia będą powtarzane, karma będzie zbierana, żeby zamiast fajerwerków pomyśleć o zwierzętach, w ten sposób, żeby przynieść karmę dla nich.

Nowa scena – mobilna – zostanie umieszczona na czas Sylwestra na zachodniej pierzei Rynku. Początek zabawy na ustrońskim rynku o godzinie 22.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2022