Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ustroń ma nową wiceburmistrz

Facebook Twitter

Zmiany w szefostwie ustrońskiego samorządu. Miasto, które od jesiennych wyborów ma nowego burmistrza – Przemysława Korcza, teraz ma też nowego wiceburmistrza. Została nim Dorota Fijak, długoletnia pracownica ustrońskiego ratusza.

Na stanowisku zastąpi Jolantę Krajewską – Gojny, która przeszła na emeryturę. – Wiem na kogo stawiam i jestem pewien tej osoby – mówił podczas konferencji prasowej burmistrz Przemysław Korcz.

Myśmy bardzo ściśle ze sobą współpracowali, ponieważ charakter naszej działalności, czy jednostek, które nam podlegały, był bardzo zbieżny. Dała siepani wiceburmistrz poznać jako osoba kompetentna, rzeczowa, która również dzięki swojej działalności pozyskała środki zewnętrzne dla naszego miasta. Z drugiej strony pani wiceburmistrz jest zawodowo przygotowana do pewnych planów, które miałem w schemacie organizacyjnym.
Całe swoje życie zawodowe wiążę z budownictwem, to jest moja pasja, moje życie, bez którego nie wyobrażam sobie dalej funkcjonować i cieszę się, że na zajmowanym stanowisku będę mogła to kontynuować.

– kończyła nowa wiceburmistrz Ustronia. Z racji wykształcenia w zakresie jej obowiązków na stanowisku Zastępcy Burmistrza, powierzono jej inwestycje, Wydział Mieszkaniowy oraz Wydział Inwestycji, Architektury i Gospodarki Gruntami.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 maja 2021