StartWiadomości Wiadomości dnia

Ustroń ma nową wiceburmistrz

Na stanowisku zastąpi Jolantę Krajewską – Gojny, która przeszła na emeryturę. – Wiem na kogo stawiam i jestem pewien tej osoby – mówił podczas konferencji prasowej burmistrz Przemysław Korcz.

Myśmy bardzo ściśle ze sobą współpracowali, ponieważ charakter naszej działalności, czy jednostek, które nam podlegały, był bardzo zbieżny. Dała siepani wiceburmistrz poznać jako osoba kompetentna, rzeczowa, która również dzięki swojej działalności pozyskała środki zewnętrzne dla naszego miasta. Z drugiej strony pani wiceburmistrz jest zawodowo przygotowana do pewnych planów, które miałem w schemacie organizacyjnym.
Całe swoje życie zawodowe wiążę z budownictwem, to jest moja pasja, moje życie, bez którego nie wyobrażam sobie dalej funkcjonować i cieszę się, że na zajmowanym stanowisku będę mogła to kontynuować.

– kończyła nowa wiceburmistrz Ustronia. Z racji wykształcenia w zakresie jej obowiązków na stanowisku Zastępcy Burmistrza, powierzono jej inwestycje, Wydział Mieszkaniowy oraz Wydział Inwestycji, Architektury i Gospodarki Gruntami.

Zostaw komentarz