Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Utalentowani młodzi raciborzanie

Facebook Twitter

Utalentowani młodzi raciborzanie zaprezentują się w Raciborskim Centrum Kultury. Już jutro (27.04.) o 17.00 odbędzie się finał IV edycji Raciborskiej Giełdy Talentów.

Zobaczyć będzie można popisy zarówno solistów, jak i zespołów. To będą wokaliści i tancerze z Raciborza i okolic. 8 finalistów zostało wybranych spośród 40 uczestników eliminacji. Oceniać ich będzie jury w składzie: Odyseusz Olbiński – pomysłodawca i twórca Intro Festiwalu w Raciborzu, Michał Fita – wiceprezydent miasta oraz Beata Tadla- dziennikarka radiowa i telewizyjna, zwyciężczyni VIII edycji Tańca z Gwiazdami:

Cześć Kochani! Mam przyjemność zaprosić Was na finał IV edycji Raciborskiej Giełdy Talentów, który odbędzie się 27 kwietnia o 17:00 w raciborskim Centrum Kultury przy ulicy Szopena 21. Będę ja- Beata Tadla, nasi wspaniali finaliści i mnóstwo cudownych ludzi. Do zobaczenia w Raciborzu.

Dodajmy, że uczestnicy poprzednich edycji, po występie na Raciborskiej Giełdzie Talentów odnosili sukcesy w ogólnopolskich programach rozrywkowych typu talent show.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj