Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Utknął w mokradłach, musiała pomóc mu policja

Facebook Twitter

Przemoczonemu i wychłodzonemu mieszkańcowi Radlina musiała pomóc mikołowska policja. Jak informują stróże prawa, w miniony piątek (22.01.) po południu do dyżurnego z mikołowskiej komendy zadzwonił mężczyzna, prosząc o pomoc. Przekazał, że znajduje się gdzieś w lesie, gdzie jest dużo wody i bagna, a on nie potrafi stamtąd wyjść.

Rozmówca sprawiał wrażenie zdesperowanego, co chwilę podkreślając, że jest słaby i jest mu bardzo zimno. Dyżurny jednostki przeprowadził z mężczyzną wywiad, aby móc określić jego aktualne położenie. Cały czas utrzymując kontakt z potrzebującym, na miejsce skierował patrole prewencji oraz dzielnicowych.

Po kilkunastu minutach od zgłoszenia udało się dotrzeć do potrzebującego. Okazało się, że 37-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego tego dnia pracował na jednym z placów budowy, jednak pokłócił się ze swoim szefem i poszedł w kierunku lasu. Droga jaką wybrał okazała się terenem mokradeł w rejonie mikołowskiej dzielnicy Jamna. Mieszkańcowi Radlina udzielono natychmiastowej pomocy. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń.

Z uwagi jednak na jego stan nietrzeźwości, umieszczono go w izbie wytrzeźwień, gdzie mógł się ogrzać i odpocząć.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 marca 2021