Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Poważne utrudnienia na A1. Trzy osoby są ranne [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na A1 w stronę Katowic. Około dwóch kilometrów za zjazdem na Żory doszło do poważnego wypadku. O zdarzeniu poinformował nas słuchacz, jak wynikało z jego relacji, pojazd zablokował dwa pasy ruchu, tworzą się korki. O szczegółach będziemy informujemy na bieżąco.

Zablokowana A1 po wypadku, do którego doszło około dwóch kilometrów za zjazdem na Żory w kierunku Katowic. Na 16 kilometrze zderzyły się dwa samochody ciężarowe i dostawczy volkswagen. Ranne zostały trzy osoby – kierowcy tira i volkswagena. Trzeci z poszkodowanych – pasażer tira został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W kierunku Katowic czynny jest jeden pas ruchu, ale na miejscu tworzą się duże korki. Niewykluczone, że dojdzie do zamknięcia zjazdu na A1 w Żorach i wyznaczenia objazdów. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 17.00.

Ustalane są szczegółowe okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie jeden z tirów uderzył w volkswagena lt, pojazdy wjechały w barierki, a na nie najechał drugi tir, któremu nie udało się wyhamować. Jadącemu nim kierowcy nic się nie stało.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego słuchacza.

Jesteś świadkiem ważnego zdarzenia? DAJ ZNAĆ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj