Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Utrudnienia podczas półmaratonu w Raciborzu

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy będą utrudnienia w Raciborzu. W niedzielę odbędzie się tam Półmaratonu RAFAKO Racibórz. Uczestnicy przebiegną trasę o długości ponad 21 kilometrów.

Start i meta znajdują się na stadionie, a biuro zawodów umiejscowiono na ulicy Zamkowej, dlatego tak droga będzie wyłączona z ruchu w godzinach od 8. do 15.. Sam półmaraton wystartuje o godzinie 10. Ulice, przez które będą przebiegali jego uczestnicy będą czasowo wyłączane z ruchu w godzinach od 9.30 do 13.

Trasa V RAFAKO Półmaraton Racibórz:
Zawodnicy wystartują z bieżni stadionu miejskiego i pobiegną następującymi ulicami: Zamkową, Armii Krajowej, Odrzańską, Chopina, Gimnazjalną, Londzina, Różyckiego, Dąbrowskiego, Stalmacha, Boh. Westerplatte, Michejdy, Mariańska, Ocicką, Słowackiego, Miarki, Wojska Polskiego, Wileńską, Warszawską, Żeromskiego, Wyszyńskiego, Wczasową, znów Warszawską, Pl. Konst. 3 Maja, Opawską, Nową, Mickiewicza, Szewską, Piwną, Basztową, Głowackiego, Kolejową, Sejmową, Drzymały, Podwale, Batorego, pl. Dominikański, Rynek, Chopina. W tym miejscu uczestnicy będą rozpoczynać drugą pętlę tą samą trasą. Końcówka biegu z ul. Kolejowej prowadzić będzie w ul. Piaskową i wałami wzdłuż rzeki Odry i wróci do ul. Zamkowej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj