Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga! Będą problemy z wodą w Rybniku. Których dzielnic dotyczą?

Facebook Twitter

Uwaga mieszkańcy! Od dzisiejszego wieczora będą problemy z wodą w Rybniku. W niektórych domach może być problem z ciśnieniem, w innych woda może nie lecieć z kranu wcale.

problemy z wodą w Rybniku
Fot. Pixabay

Uwaga mieszkańcy! Będą problemy z wodą w Rybniku! Utrudnienia zapowiadane są od wtorkowego wieczoru (21.05.) od godziny 22:00 do czwartku (23.05.) do godziny 7:00. Wszystko w związku z pracami naprawczymi sieci magistralnej Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów S.A. w Katowicach.

Utrudnienia obejmą osiedla Wrębowa oraz dzielnice Niedobczyce i Niewiadom, ulice Łączną, Borki i Św. Józefa. Jak informuje GPW S.A. ciągłość dostaw zostanie zachowana, jedynie w wybranych punktach nastąpi obniżenie ciśnienia wody w sieci do całkowitego braku zasilania. Potrzebę dowozu wody prosimy zgłaszać do Dyspozytora PWiK a zastępczy punkt poboru wody znajduje się na ul. Pod Lasem 62 w Rybniku.

Utrudnienia powyższe obejmą obszar:
Rybnik ul. Górnośląska, Pokładowa, Odległa, Wyrobiskowa, Wiertnicza, Jana Kazimierza, Górniczego Stanu, Karlika, Sztygarska, Związkowa, Boczna, Karola Szymanowskiego, Gabriela Narutowicza, Sportowa, Księdza Piotra Skargi, Gustawa Morcinka, Łączna, Borki, Świętego Józefa (od ul. Henryka Mikołaja Góreckiego), Lawendowa. Osiedle Wrębowa. Dzielnice Niewiadom, Buzowice

Potrzebę dowozu wody prosimy zgłaszać do Dyspozytora PWiK – tel.32 42 23681 , email: dyspozytor@pwik-rybnik.pl . Ponadto informujemy , że zastępczy punkt poboru wody znajduje się na ul. Pod Lasem 62 w Rybniku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj