Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy! Bardzo złe warunki na drogach

Facebook Twitter

O poranku ostrzegamy. Od wczorajszego (03.01.) wieczora informujecie nas o ogromnych problemach. Na drogach Śląska Cieszyńskiego doszło do wielu kolizji. Ale nie tylko w górach jest ślisko. Problemy z przejazdem miały samochody zarówno w Rybniku, jak i Jastrzębiu-Zdroju, Rydułtowach i Pszowie.

W tej ostatniej miejscowości na ul. Władysława Andersa doszło do kolizji samochodu osobowego z radiowozem. Z powodu szklanki na drodze, wieczorem był też zamknięty odcinek pomiędzy Rzuchowem a Krzyżkowicami. Samochody miały problem z pokonaniem niewielkich wzniesień. W Wodzisławiu na ulicy Czyżowickiej dachowało auto osobowe, jeden z dwóch jadących samochodem mężczyzn został ranny i trafił do szpitala z obrażeniami głowy, auto wpadło także do rowu na Pszowskiej w Wodzisławiu. W Pawłowicach na Pszczyńskiej samochód uderzył w przydrożna latarnię, a na Kościuszki w Jastrzębiu miała miejsce kolizja, w obu przypadkach bez poszkodowanych.

Dziś rano Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Śląskiego informuje, że nie ma sygnałów by któraś z dróg była nieprzejezdna. Na drogach krajowych i autostradach w województwie pracuje 113 samochodów i blisko 140 osób dbających o ich utrzymanie. JEDŹCIE OSTROŻNIE! 

Formularz Daj znać czeka na Wasze informacje! Dzieje się coś ważnego? Napisz do nas.

Wyślij zdjęcie, czy film lub po prostu opisz co się stało. Zostań naszym pierwszym źródłem informacji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023