Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy! DK 45 w Rudniku zablokowana [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Śmiertelny wypadek na raciborszyźnie, do 17.00 zablokowana będzie DK 45 na trasie Racibórz - Szonowice. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Czerwięcice.

Z nieznanych na razie przyczyn, kierująca hondą civic na łuku drogi, zjechała na drugi pas ruchu i czołowo zderzyła się z vw passatem. Jadący z nią mężczyzna zginął na miejscu, nie udało się uratować jego życia, mimo prowadzonej reanimacji.

Vw podróżowały 4 osoby dwoje dorosłych i dwójka dzieci. Kierowcę zakleszczonego w pojeździe wyciągnęli strażacy. Jego stan jest najpoważniejszy, on i 4 inne poszkodowane osoby trafiły do okolicznych szpitali.

Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowa, wraz z biegłym i prokuratorem. Droga w tym miejscu jest nieprzejezdna, utrudnienia potrwają do 17:00 objazd poprowadzono przez Pietrowice Wielkie.

Wcześniej pisaliśmy:

Po śmiertelnym wypadku, zablokowana droga nr 45 na trasie z Raciborza w stronę Opola. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Czerwięcice. Na łuku drogi czołowo zderzyły się dwa pojazdy. 5 osób zostało rannych. Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowa.

Utrudnienia potrwają do 17:00, objazd poprowadzono przez Pietrowice Wielkie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj