Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mijają godziny a obwodnica Żor wciąż zablokowana

Facebook Twitter

To nie jest łatwy dzień dla kierowców w Żorach. Wciąż są utrudnienia na obwodnicy miasta. Odcinek drogi wojewódzkiej jest zablokowany. W nocy doszło tam do wypadku TIR-a z samochodem osobowym. Służby czekają na ciężki sprzęt, który ma postawić ciężarówkę na koła. Auto blokuje dwa pasy, wciąż nie wiadomo jak długo jeszcze może to potrwać.

A w między czasie dwa samochody zderzyły się na ulicy Wodzisławskiej. Kierujący fiatem panda 81-letni mężczyzna wyjeżdżając z posesji wymusił pierwszeństwo i uderzył w prawidłowo jadące renault megane, które prowadził 74-latek. Do szpitala z obrażeniami zostały zabrane dwie osoby: właśnie kierowca renault i pasażerka pandy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

W sprawie wypadku TIR-a jak wstępnie ustalili policjanci samochód ciężarowy w pewnej chwili zjechał na pobocze po czym przyczepa wyjechała na środek jezdni, wywróciła się uderzając w forda, którym podróżował 29-letni kierowca. Mężczyzna został w stanie ciężkim przetransportowany do szpitala.

Na chwilę obecną w tym miejscu mają miejsce poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Pracują tam policjanci wraz z biegłym sądowym. Mundurowi ustalili, że kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Droga jest zablokowana dlatego policjanci apelują do kierowców o korzystanie z objazdu ulicą Rybnicką i proszą o zachowanie cierpliwości oraz ostrożności podczas jazdy.

-mówiła w Radiu 90 Kamila Siedlarz z żorskiej policji.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj