Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy! Trudne warunki drogowe, o poślizg i tragedię bardzo łatwo [WIDEO]

Facebook Twitter

Przekonał się wczoraj (7.02.) o tym jeden z kierowców w Gliwicach, który jechał Rybnicką od strony Knurowa. Tylko dzięki temu, że był niedzielny poranek i nikt nie szedł chodnikiem, nie doszło do wypadku. Młody gliwiczanin, kierujący oplem astrą, nie dostosował prędkości i całkowicie stracił panowanie nad pojazdem.

fot./gliwice.policja.gov.pl

W niedzielę (07.02.) o godz. 8.00 kierowca opla, jadący ul. Rybnicką od Knurowa w stronę centrum Gliwic, tuż przed skrzyżowaniem z Żurawią stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwną stronę drogi, wjechał na chodnik przy przejściu i prawym bokiem auta uderzył w sygnalizator dla pieszych. 28-latek tłumaczył policjantom, że chciał zahamować przed skrzyżowaniem, gdyż, nagle, pojawiło się czerwone światło. Niestety, mała przyczepność nawierzchni tak go zaskoczyła, że opel wpadł w poślizg.

Mężczyzna został ukarany mandatem. Policjanci zatrzymali mu też dowód rejestracyjny – pojazd nie miał aktualnych badań technicznych.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że chwilę wcześniej rzeczony opel wyminął się z innym samochodem, jadącym w stronę Rybnika… Ta chwila zdecydowała, że nie doszło do zderzenia pojazdów.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj